Glampingový stan
Aktivity v Marina & Glamping

Půjčení lodě nebo paddleboardu

Slapská přehrada je nádherná a stojí za to ji prozkoumat i z paluby lodi. V našem kempu si můžete půjčit motorovou loď a těšit se na dechberoucí výhledy z vodní hladiny, kouzlo okolní přírody a nezapomenutelný zážitek, který dá vaší letní dovolené další rozměr.

Buďte trendy a vyzkoušejte paddleboard. U nás si můžete půjčit nejnovější modely různých velikostí – pro děti, dospělé i rodinné.

Výlet na lodi

Půjčení motorové lodě

Výlet na lodi

Půjčte si pohodlnou loď až pro čtyři osoby. Vyražte na nezapomenutelnou vyhlídkovou plavbu, která osloví každého dobrodruha i romantickou duši. Během šedesáti minut budete brázdit vody Slapské přehrady a užijete si vše, co k takové plavbě patří.

Počet osob: max. 4
Start: Recepce Marina & Glamping
Délka: 60 minut
Paddleboard

Půjčení paddleboardu

Výlet na lodi

Půjčte si paddleboard na 1,5 h a více. Máme paddleboardy různých velikostí – pro děti, dospělé i celou rodinu.  Zaplňte svůj čas u vody touto skvělou aktivitou, díky které bude vaše dovolená u Slapské přehrady ještě zábavnější. Půjčovna se nachází přímo na naší pláži.

Druh: dětský/dospělý/rodinný
Start: Půjčovna paddleboardů na pláži
Délka: 90 min a více
function reservationPlusStepEvent(reservationInfo) { values = JSON.parse(reservationInfo); // currentStep let currentStep = values.step; // Pokud je zákazník v pátém (posledním) kroku, // zaloguj mi do konzole aktuální data o rezervaci if(values.step == 5) { console.log(values); // zde můžete zavolat libovolný kód, např. pro měření události } }