Kde co najdete

Mapa resortu

Mapa kempu

Mapa Kemp

Mapa resortu Marina Glamping

Mapa Glamping

Jídlo a pití

Na občerstvení se v resortu Marina & Glamping Nová Živohošť můžete těšit od června, kdy bude fungovat o víkendech. O letních prázdninách budou kiosek s barem otevřeny pro návštěvníky každý den.

Kiosek s terasou

V letní sezóně je v našem resortu otevřeno občerstvení s krásnou terasou u přehrady, kde si dáte výtečnou pizzu, poctivý burger nebo špíz. Samozřejmě nechybí točené pivo, drinky, velký výběr nealka a dalších pochutin. Otevírací doba je 10:00- 22:00.

Plážový bar

Náš plážový bar je ideálním místem na příjemné večery. Naleznete zde velký výběr alko i nealko nápojů i něco dobrého k jídlu.

Můžete si vypůjčit kroket, badminton nebo petanque. 

Grilování

​Velmi rádi pro vás připravíme také barbeque, nebo opékání tradičních špekáčků na vymezeném místě v areálu.

O resortu

Naše priority

Aktivity

Okolí Slapské přehrady je opravdu rozmanité. Nabízí rybaření, vodní sporty, jachting, túry po okolí, houbaření, výlety na rozhledny a památky. Grilování či ohniště je vám také k dispozici. Domácí zvířata bohužel nejsou povolena.

Kultura prostředí

Kultura prostředí je pro nás na prvním místě, a proto doufáme, že se v areálu glampingových stanů budete cítit velmi dobře. Glamping vznikl z anglického „glamorous“ a „camping“ a dohromady to tvoří spojení krásy, luxusu a kempování. Posouzení necháme na vás!

Místo pro rodiny

Glampingové stany jsou vhodné jak pro romantický výlet ve dvou, tak pro návštěvu s dětmi. Různé velikosti stanů jsou uzpůsobeny i pro návštěvu s vašimi ratolestmi. Najdete tu nové dětské hřiště a hopsinky pro malé návštěvníky resortu.

Pláž na přehradě

Prostory pláže jsou vždy upravené, tak abyste se cítili dobře. Prostředí Slapské přehrady je ideální na odpočinek u vody, rybaření, vyjížďky na pramici, nebo třeba na jachting. Možností vyžití je zde opravdu mnoho a každý si tu najde to své.