Kde co najdete

Mapa resortu

Jídlo a pití

Kiosek s terasou

V letní sezóně je v resortu Marina & Glamping Nová Živohošť otevřeno občerstvení s krásnou terasou u přehrady, kde si dáte výtečnou pizzu, poctivý burger nebo špíz. Samozřejmě nechybí točené pivo, drinky, velkých výběr nealka a dalších pochutin. Otevírací doba je 10:00- 22:00.

Plážový bar

Náš plážový bar je ideálním místem na příjemné večery. Naleznete zde velký výběr alko i nealko nápojů i něco dobrého k jídlu.

Můžete si vypůjčit kroket, badminton nebo petanque.  

Grilování

​Velmi rádi pro vás připravíme barbeque, nebo opékání tradičních špekáčků na vymezeném místě v areálu.

O resortu

Naše priority

Aktivity

Okolí Slapské přehrady je opravdu rozmanité. Nabízí rybaření, vodní sporty, jachting, túry po okolí, houbaření, výlety na rozhledny a památky. Grilování či ohniště je vám také k dispozici. Domácí zvířata bohužel nejsou povolena.

Kultura prostředí

Kultura prostředí je pro nás na prvním místě, a proto doufáme, že se v areálu glampingových stanů budete cítit velmi dobře. Glamping vznikl z anglického „glamorous“ a „camping“ a dohromady to tvoří spojení krásy, luxusu a kempování. Posouzení necháme na vás!

Místo pro rodiny

Glampingové stany jsou vhodné jak pro romantický výlet ve dvou, tak pro návštěvu s dětmi. Různé velikosti stanů jsou uzpůsobeny i pro návštěvu s vašimi ratolestmi. Najdete tu nové dětské hřiště a hopsinky pro malé návštěvníky resortu.

Pláž na přehradě

Prostory pláže jsou vždy upravené, tak abyste se cítili dobře. Prostředí Slapské přehrady je ideální na odpočinek u vody, rybaření, vyjížďky na pramici, nebo třeba na jachting. Možností vyžití je zde opravdu mnoho a každý si tu najde to své.

Otevírací doba

Otevřeno 1.3. – 31.10.

Zaří – Květen je vedlejší sezóna

Červen – Srpen je hlavní sezóna

Podmínky ubytování Covid-19
Adresa

Marina & Glamping Nová Živohošť

Křečovice, 257 56

Google mapa

function reservationPlusStepEvent(reservationInfo) { values = JSON.parse(reservationInfo); // currentStep let currentStep = values.step; // Pokud je zákazník v pátém (posledním) kroku, // zaloguj mi do konzole aktuální data o rezervaci if(values.step == 5) { console.log(values); // zde můžete zavolat libovolný kód, např. pro měření události } }