Kde co najdete

Mapa resortu

Jídlo a pití

Občerstvení 

Grilování u stanu

​Velmi rádi pro vás připravíme barbeque, nebo opékání tradičních špekáčků u vašich stanů.

Stánek s terasou

V letní sezóně je v resortu Marina & Glamping Nová Živohošť otevřeno občerstvení s krásnou terasou u přehrady, kde si dáte výtečnou pizzu nebo třeba šťavnatý burger dvouručák!

O resortu

Naše priority

Aktivity

Okolí Slapské přehrady je opravdu rozmanité. Nabízí rybaření, vodní sporty, jachting, túry po okolí, houbaření, výlety na rozhledny a památky. Grilování či ohniště je vám také k dispozici. Domácí zvířata bohužel nejsou povolena.

Kultura prostředí

Kultura prostředí je pro nás na prvním místě, a proto doufáme, že se v areálu glampingových stanů budete cítit velmi dobře. Glamping vznikl z anglického „glamorous“ a „camping“ a dohromady to tvoří spojení krásy, luxusu a kempování. Posouzení necháme na vás!

Místo pro rodiny

Glampingové stany jsou vhodné jak pro romantický výlet ve dvou, tak pro návštěvu s dětmi. Různé velikosti stanů jsou uzpůsobeny i pro návštěvu s vašimi ratolestmi. Najdete tu nové dětské hřiště a hopsinky pro malé návštěvníky resortu.

Pláž na přehradě

Prostory pláže jsou vždy upravené, tak abyste se cítili dobře. Prostředí Slapské přehrady je ideální na odpočinek u vody, rybaření, vyjížďky na pramici, nebo třeba na jachting. Možností vyžití je zde opravdu mnoho a každý si tu najde to své.

Otevírací doba

Otevřeno 1.3. – 31.10.

Zaří – Květen je vedlejší sezóna

Červen – Srpen je hlavní sezóna

Adresa

Marina & Glamping Nová Živohošť

Křečovice, 257 56

Google mapa