Marina Glamping
Ubytování u pláže

Glampingové stany

Glamping stany jsou ideální variantou pro vaši dovolenou. V areálu na Nové Živohošti si můžete vybrat ze 14 moderních a luxusních stanů třech typů. Stany SAFARI nabízí samostatnou kuchyň, ložnici, vlastní sociální zařízení a prostornou terasu. Stan BELL má k dispozici nedaleké společné sociální zázemí. Glampingové stany se nacházejí v atraktivní lokalitě a jsou postaveny z přírodních a moderních materiálů.

Stany

Typy glampingu

glamping_Marina

LUXUSNÍ STAN Safari LOFT

Stan pro až 6 osob

Jedinečný zážitek vás čeká v tomto prostorném stanu, který je vybaven kuchyní, třemi ložnicemi s manželskou postelí, koupelnou, balkonem a terasou s posezením. K dispozici je také klimatizace a podlahové topení.

Cena za týdenní pobyt za stan pro 6 osob
od 26 990 Kč (květen-červen, konec srpna-září)
od 36 990 Kč (červenec-srpen)

Výhodné balíčky na jednotlivé sezóny.

glamping_Marina_2

LUXUSNÍ STAN Safari

Stan pro až 6 osob

Díky vybavené kuchyni, koupelně, dvěma ložnicím s manželskou postelí a dětským pokojem s palandou si vychutnáte plně komfortní dovolenou. Před stanem je k dispozici také terasa s posezením. Nechybí ani klimatizace a podlahové topení. 

Cena za týdenní pobyt za stan pro 6 osob
od 19 990 Kč (květen-červen, konec srpna-září)
od 29 990 Kč (červenec-srpen)

Výhodné balíčky na jednotlivé sezóny. 

Glamping_Marina_3

KOMFORTNÍ STAN Bell

Stan pro až 4 osoby

Ideální variantou pro vaši rodinnou dovolenou je stan BELL, který je vybaven manželskou postelí a nafukovací postelí pro dva s pohodlným posezením na terase. Stan je také připojen k elektřině a má malou ledničku. Sociální zařízení a kuchyňka se nachází jen pár metrů od stanu.

Cena za týdenní pobyt za stan pro 4 osoby
od 9 900 Kč (květen-červen, konec srpna-září)
od 15 990 Kč (červenec-srpen)

Výhodné balíčky na jednotlivé sezóny.